Servisní technik světelné Signalizace

Praha hl.m.

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti řízení dopravy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik dopravní signalizace (světelná signalizační zařízení pro řízení dopravy na pozemních komunikacích).

Náplň práce:

  • Provádění pravidelných technických prohlídek, odstraňování závad a nasazení úprav SW a HW řadičů, systémů video detekce a nových ITS technologií
  • Montážní práce při obnově a výstavbě nových zařízení dopravní světelné signalizace (SSZ – semafory a řadiče)
  • Příprava technologických celků – sestavování, zkoušení a programování řídících řadičů a systémů video detekcí, naváděcích systémů a systémů proměnného dopravního značení (PDZ)
  • Dílenská kompletace zařízení SSZ (příprava materiálu pro realizaci staveb – řadiče, semafory a ostatní komponenty)

Požadavky:

  • SŠ/SOU v elektrotechnickém nebo IT oboru
  • Řidičský průkaz
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického nebo německého jazyka není podmínkou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Dobré pracovní podmínky
  • Profesionální přístup
  • Možnost osobního růstu
  • Služební telefon a notebook
  • Služební automobil k pracovním účelům
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Kunratice

Hana Bulejová
hana.bulejova@kp2.cz

Reference number: A699