Senior Project Manager Development

Praha hl.m.

Naším klientem je významná investiční skupina, která se zabývá výstavbou multifunkčních projektů po celé republice. V současné době hledáme zkušeného projektového manažera, který by zaštiťoval všechny fáze výstavby.  V současné chvíli se jedná o projekty v Praze, Brně, Olomouci a Pardubickém kraji.

Náplň práce:
  •  Podílení se na přípravné fázi projektů z oblasti převážně rezidenčního /office developmentu
  •  Návrh finální podoby projektu, nastavení časového harmonogramu a rozpočtu projektu
  •  Řešení veškeré povolovací dokumentace
  •  Koordinace práce architektů a projektantů ve všech fázích projektu
  •  Řešení výběru generálního zhotovitele a uzavření smluvní dokumentace
  •  Odpovědnost za řízení development projektů – dodržování rozpočtu, kvality a termínu realizace projektů
  •  Řešení tendrů a jednání s dodavateli externích služeb
  •  Koordinace prací na projektech dle časového harmonogramu
  •  Kontrola a vyhodnocování finančních plánů projektů a pracích na projektech
  •  Udržování vztahů se smluvními partnery
  •  Řízení procesu okolo kolaudačního rozhodnutí
  •  Podílení se na procesu předání výsledku projektu vlastníkům v požadované kvalitě za dodržení všech parametrů
  •  Odpovědnost za následné předání projektu do správy dalších dceřiných společností nebo externích poskytovatelů služeb
  •  Kooperace na projektech s ostatními odděleními společnosti
Požadavky:
  •  Praxi z obdobné pozice v délce min. 5 let
  •  Vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření
  •  Zkušenosti s projekty v oblasti rezidenčního a komerčního developmentu
  •  Komunikační a prezentační znalosti
  •  Znalost projektového managementu
  •  MS Office na pokročilé úrovni
Nabízíme:
  •  Finanční ohodnocení odpovídající náplni práce
  •  Roční bonus a odměna při dokončení projektu
  •  Příjemné pracovní prostředí v centru Brna/Prahy
  •  Zvýhodněná MultiSport karta
  •  Cafeterie
  •  Flexibilní pracovní doba
  •  Občerstvení na pracovišti
  • Notebook, mobilní telefon
  • Automobil i k  soukromému užívání
Kristýna Schusterová
+420 725 730 980
kristyna.schusterova@kp2.cz

Reference number: A707