Business Development Manager - komerční pronájem logistických a průmyslových zón

Česká republika

Naším klientem je česká investiční a developerská skupina mající ve svém portfoliu celou řadu logistických a průmyslových objektů/zón. V souvislosti s přípravou výstavby dalších projektů hledáme obchodně zdatného kandidáta/kandidátku se zodpovědností za zajištění pronájmu komerčních prostor a vše s tím související.

Náplň práce:

V rámci této pozice budete komunikovat přímo s majoritním akcionářem. Bude jeho pravou rukou v oblasti dlouhodobé koncepce pronájmu skladových nebo výrobních prostor. Vaším úkolem bude přímá komunikace s potenciálními nájemci (logistické a spediční společnosti, výrobní a obchodní firmy...) a dále hledání i jiných alternatívních partnerství za účelem pronájmu  již existujících nebo připravovaných objektů.

Vaším úkolem bude zastřešení i související agendy, kdy budete zastávat roli projektového managera k ordinujícího přípravnou a realizační fázi spojenou s relokací klientů a pod.

Pozice je vhodná pro někoho, kdo hledá zcela samostatnou práci z převážné části z HO (možnost kanceláře v centru Prahy).

Požadavky:

Hledáme někoho kdo má adekvátní praxi a zkušenosti z podobné nebo související oblasti jako například:

  • prodej služeb  komplexní logistiky
  • praxe v oblasti pronájmu komerčních zón obdobného charakteru
  • zkušenosti s prodejem služeb do segmentu firem, které mohou představovat potenciální klienty/nájemce

Podmínkou je velice dobrá znalost AJ umožňující obchodní komunikaci a ochota cestovat po celé ČR a v případě potenciálního v i zahraničí.

Nabízíme:

Pozice je koncipovaná jako seniorní obchodní a projektová role s adekvátními podmínkami.  K dispozici budete mít služební vůz i pro soukromé účely. Bude zcela na vás, jak si budete organizovat svou práci, kterou je možné (bude-li Vám to vyhovovat) vykonávat z naprosté části z HO.

Klient je připraven nabídnou variantu HPP nebo i práci na IČO.

Konkrétní podmínky a detaily pozice Vám rád  sdělím telefonicky.

Kontakt: Jiří Březina, 602 259 577

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Reference number: A713