Strategic Account Manager

Naším klientem je významný telekomunikační operátor.

Náplň práce:
V této roli budete zodpovídat za udržení a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky ze segmentu "Broadcast&Media". Jedná se televizní, rozhlasové a on-line operátory v širším evropském regionu.
Požadujeme:
  • Hledáme zkušeného ICT obchodníka/obchodnici se zkušenostmi s prodejem služeb s vysokou mírou přidané hodnoty.
  • Jsou požadovány zkušenosti s vedením dlouhodobých obchodních případů
  • Hledáme sociálně vyspělého člověka schopného zcela samostatně navazovat obchodní kontakty s lidmi z nejvyšších rozhodovacích pater - "C-Level"
  • Velkou výhodou jsou kontakty do segmentu TV, on-line médií apod.
  • Určitě využijete zkušenosti s přípravou obsáhlých nabídek do tendrů
  • Bez ŘP to nepůjde
  • Angličtina ideálně na úrovni B2+, ideálně C1

Nabízíme:
  • Špičkové finanční ohodnocení
  • Zázemí úspěšné a na trhu dlouhodobě zavedené společnosti
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Atraktivní balík dalších benefitů
  • Možnost HO ¨
  • Stabilitu, zázemí a

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A510