Regionální obchodní zástupce - Vysočina

Pro našeho klienta - mezinárodní společnost podnikající v oblasti outsoucingu pracovních oděvů, hledáme kandidátku/kandidáta na obchodní pozici v regionu Vysočina.

Náplň práce:
V rámci této pozice se od Vás očekává aktivní zmapování svěřeného regionu a zvýšení tržního podílu prostřednictvím akvizice nových zákazníků. Klientem je jakákoliv výrobní nebo jiná společnost, jejíž zaměstnanci nosí předepsaný pracovní oděv.
Požadujeme:
  • Zkušenosti s aktivním prodejem - důraz na akvizice , min 2 roky
  • Znalost/orientace v regionu Praha a, severní a severovýchodní Čechy výhodou
  • Technické vzdělání (SŠ nebo VŠ)
  • Výborné komunikační prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost aplikovat konzultační prodejní přístup (jedná se o prodej individuálních řešení - co zákazník, to" originál")
  • ŘP sk B a ochota aktivně cestovat po celém regionu
  • AJ minimálně na úrovni A2 (mírně pokročilá úroveň)

Nabízíme:
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Dlouhodobou pracovní perspektivu (HPP)
  • Motivující fixní mzdu
  • Neomezené bonusy - % z nasmlouvaných smluv
  • Kvalitní adaptační proces (zaškolení) včetně exkurze do zahraničních poboček
  • Příjemné prostředí mezinárodní společnosti
  • Stravenky, týden dovolené navíc, notebook, telefon, připojení k internetu....
  • Možnost Homeoffice (práce z domova)

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A533