Projektový manažer pro výstavbu luxusního OC v centru Prahy!

Pro našeho klienta významnou českou developerskou skupinu a TOP lídra trhu v budování víceúčelových projektů hledáme projektového manažera se zkušeností s komerční výstavbou!

Náplň práce:
Vaším úkolem bude samostatné vedení development projektů od přípravné fáze, přes realizaci, až po finální předání nájemcům. Hlavním místem výkonu práce bude Praha, v případě projektu pro Brno, počítáme s Vaším zapojením a občasným cestováním do Brna.

Hledáme zkušenějšího kandidáta, který se již s řízením výstavby komerčních projektů setkal, má velmi dobré organizační a vyjednávací schopnosti.

Co Vás čeká?
  • odpovědnost za přípravnou i realizační fázi projektu
  • příprava časového harmonogramu a rozpočtu projektu – finální návrh projektu
  • řízení a vyhodnocování časového a finančního plánu
  • odpovědnost za dodržení smluvních podmínek všech dodavatelů
  • koordinace architektů a projektantů v celé fázi projektu
  • odpovědnost za získání veškerých potřebných povolení
  • pravidelné kontroly na stavbě s dodavateli
  • zajištění smluvních vztahů mezi projektovou společností a smluvními partnery - dodavatelé energií, orgány státní správy a místní samosprávy, dodavateli služeb
  • zajištění interní komunikace v rámci společnosti

Požadujeme:
  • VŠ stavebního zaměření
  • alespoň 2 roky zkušenost v projektovém řízení komerčních projektů podmínkou, zkušenost s přípravnou fází projektů výhodou!
  • přehled o trhu komerční výstavby, subdodávkách, průběhu realizace, finální části projektů do jejich předání
  • velmi samostatnou osobnost
  • silné organizační a komunikační dovednosti
  • komunikativní znalost AJ
  • aktivní řidič - flexibilita

Nabízíme:
  • zajímavou a různorodou prací ve stabilní české developerské společnosti
  • spousty odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how
  • podporujeme občasnou práci z domova
  • další vzdělávání v oboru, pravidelná školení přímo na míru pro Vás
  • příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra
  • flexibilní rozvržení začátku a konce pracovního dne
  • v pátek končíme ve 13:00
  • 20 dní dovolené + 5 sick days navíc jako bonus
  • další zajímavé benefity: jazykové vzdělávání, moderní stravenky, Flexipasy / Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva, ovoce a sladkosti na pracovišti (notebook a mobilní telefon nebereme jako benefity, ale jako pracovní nástroje, které jsou samozřejmostí)

Kristýna Schusterová
+420 725 730 980
kristyna.schusterova@kp2.cz

Referenční číslo: A516