PR & Communication Specialista

Pro našeho klienta, renomovanou finanční instituci/banku, hledáme zkušeného a samostatného PR and Communication Specialistu, který bude zastřešovat především obsahovou část externí komunikace v rámci banky a dceřiných společností skupiny.

Náplň práce:
Participace s ostatními kolegy z marketingového oddělení na budování značky finanční instituce
Aktivní práce se sociálními médii a ostatními marketingovými kanály
Vytváření textů - weby, sociální sítě, externí a interní komunikační kanály
Komunikace s vybranými médii
Příprava marketingových materiálů, komunikačních strategií apod.
Tvorba harmonogramu marketingových aktivit - plnění, příprava, realizace a následný monitoring a vyhodnocení
Aktivní spolupráce s grafikem - tvorba zadání, kontrola provedení apod.
Spolupráce s externí PR agenturou
Příprava marketingových materiálů apod.
Komunikace napříč společností
Péče o webové stránky společnosti, jejich obsah, aktualizace (po obsahové stránce)
Pravidelný reporting řediteli marketingu
Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdělání ideálně v oboru marketing, pozice je vhodná i pro relativně čerstvé absolventy s relevantní praxí!
  • Zkušenost s copywritingem a tvorbou obsahu, zkušenost s online marketingem
  • Anglický jazyk min. úroveň B2 - budete komunikovat v rámci skupiny i mimo ni, ale nebudete připravovat oficiální dokumenty a texty v AJ
  • Hledáme především samostatného jedince, který je proaktivní, sám o věcech přemýšlí a přichází s vlastními návrhy
  • Spolehlivost a pečlivost je samozřejmostí
  • Komunikační schopnosti - očekává se, že navážete vztahy napříč společností a to na všech úrovních
  • Výborná znalost ČJ, excelentní znalost pravopisu a schopnost stylizace textů
  • Výborná znalost MS Office

Nabízíme:
  • Zázemí silné a stabilní společnosti, nové zkušenosti
  • Sídlo společnosti v širším centru Prahy s dobrou dostupností metra
  • Profesní rozvoj, školení na míru a další vzdělávání samozřejmostí
  • Samostatnou pozici s velkou mírou volnosti a flexibilní pracovní dobou
  • Notebook a mobilní telefon
  • Benefity - Cafeterie, Multisport karta, občerstvení na pracovišti, stravenky, týden dovolené navíc apod...

Po zapracování možnost home office.
Kristýna Schusterová
+420 725 730 980
kristyna.schusterova@kp2.cz

Referenční číslo: A531