Korporátní právník

Pro našeho klienta významnou českou developerskou skupinu a TOP lídra trhu v budování víceúčelových projektů hledáme korporátního právníka především pro vedení korporátní právní agendy.

Náplň práce:
Kromě korporátní agendy budete mít na starosti právní podporu rezidenčních a komerčních projektů , zajišťování souvisejících smluv , právní podporu personálního oddělení a obchodněprávní agendu.
  • Vedení korporátní agendy, valné hromady, zprávy o propojených osobách , korporátní změny včetně fúzí
  • Komplexní podpora rezidenčních projektů - smlouvy o dílo, zřizování služebností, prohlášení vlastníka, financování výstavby, zprostředkovatelské smlouvy
  • Podpora komerčních projektů - smlouvy o dílo, zřizování služebností, některé nájemní smlouvy, zprostředkovatelské smlouvy
  • Podpora HR - příprava příkazních smluv, pracovněprávní agenda
  • Obecná obchodněprávní agenda, základní sporová a insolvenční agenda

Požadujeme:
  • VS vzdělání v oblasti práva
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (osobní i telefonický kontakt)
  • Velkou výhodou již absolvované advokátské zkoušky!

Nabízíme:
  • zajímavou a různorodou prací ve stabilní české developerské společnosti
  • spousty odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how
  • podporujeme občasnou práci z domova
  • další vzdělávání v oboru, pravidelná školení přímo na míru pro Vás
  • příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra
  • flexibilní rozvržení začátku a konce pracovního dne
v pátek končíme ve 13:00
  • 20 dní dovolené + 5 sick days navíc jako bonus
další zajímavé benefity: jazykové vzdělávání, moderní stravenky, Flexipasy / Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva, ovoce a sladkosti na pracovišti (notebook a mobilní telefon nebereme jako benefity, ale jako pracovní nástroje, které jsou samozřejmostí)
Kristýna Schusterová
+420 725 730 980
kristyna.schusterova@kp2.cz

Referenční číslo: A526