Finanční analytik akvizic

Pro našeho klienta významnou českou developerskou skupinu a TOP lídra trhu v budování víceúčelových projektů hledáme do týmu akvizic novou posilu na pozici ACQUISITION ANALYST / FINANČNÍ ANALYTIK AKVIZIC.

Pracovní nabídka je vhodná pro kandidáty, kteří mají již profesní zkušenost v oboru finanční analýzy, ideálně s přesahem do segmentu nemovitostí. Hledáme analytický tip, který chce své dovednosti dále rozvíjet, který chce být u startu nových developerských projektů, protože od akvizic všechny projekty začínají.

Náplň práce:
spolupráce na finančním řízení akvizic komerčních a rezidenčních projektů ve skupině
koordinační podpora manažerovi akvizic
monitorování trhu a aktualizace databáze akvizičních příležitostí
vytváření finančních modelů jednotlivých akvizic (cash flow, P/L)
koordinace prací s ostatními odděleními
spolupráce při due diligence procesu
Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání (nejlépe v oboru financí nebo ekonomie, případně technického směru)
profesní praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici, ideálně ve světě realit
silné analytické a finanční myšlení
zkušenost z poradenské firmy vítána
zkušenosti s finančním plánováním
pokročilá znalost MS Office (zejména Excel)
znalost anglického jazyka
Nabízíme:
zajímavou a různorodou práci ve stabilní české developerské společnosti
spousty odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how
přátelskou a neformální atmosféru na pracovišti
další vzdělávání v oboru, pravidelná školení přímo na míru pro Vás
podporujeme občasnou práci z domova
příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra
flexibilní rozvržení začátku a konce pracovního dne
v pátek končíme ve 13:00 hod.
20 dní dovolené + 5 sick days navíc jako bonus
roční finanční bonus dle výsledků společnosti a hodnocení zaměstnance
další zajímavé benefity: jazykové vzdělávání, moderní stravenky, Flexipasy / Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva, ovoce a sladkosti na pracovišti (notebook a mobilní telefon nebereme jako benefity, ale jako pracovní nástroje, které jsou samozřejmostí)
Kristýna Schusterová
+420 725 730 980
kristyna.schusterova@kp2.cz

Referenční číslo: A523