O nás

Jsme personálně-konzultační společnost zaměřující se na oblast B2B prodeje.

Našim klientům pomáháme zvyšovat výkon jejich prodejních týmů. Zaměřujeme se jednak na vyhledávání špičkových kandidátů do obchodních a s obchodem souvisejících pozic a dále na oblast prodejních procesů a strategií. Dokážeme nejenom nalézt vhodné kandidáty, ale také doporučit změny v oblasti organizace, vedení a motivace prodejních týmů.

Svět se mění a v oblasti prodeje to platí obzvlášť. Co fungovalo před rokem, už dnes nemusí být aktuální, proto sledujeme změny a trendy v prostředí obchodu a umíme na ně reagovat. Na těchto poznatcích pak stavíme kvalitu našich služeb.

Jsme členy Asociace poskytovatelů personálních služeb

 


 

Etické zásady

Morálka

Společnost KP2 podporuje společensky odpovědné chování a zásady slušné podnikatelské morálky.

Poctivost

Dodržujeme platné zákony a netolerujeme žádnou formu korupce a úplatkařství.

Slušnost

Usilujeme trvale o zlepšení a kultivaci podnikatelského a společenského prostředí.

Partnerství

V oblasti recruitmentu jsou pro nás klient a kandidát rovnocennými partnery.

Náš tým

Jsme tým lidí, kteří mají dlouholetou a úspěšnou praxi v prodeji a v řízení prodejních týmů. Díky těmto zkušenostem a dlouhodobé specializaci na obchodní pozice, máme přehled o trhu práce, víme kde a jak identifikovat vhodné kandidáty a umíme rozpoznat jejich kvality.

V oblasti řízení prodeje (konzultace, poradenství, školení.) stavíme jednak na vlastních expertních zkušenostech a dále na dlouhodobé spolupráci se společností Miller Heiman, kterou na českém trhu zastupujeme (www.millerheiman.com).


 

 • Ing. Vladimír Polánský

  Senior Consultant

  Absolvent elektrotechniky na ČVUT, dvacet roků praxe v prodeji B2B na všech pozicích. V KP2 se zaměřuje na oblast řízení prodeje a prodejní strategie. Je certifikovaným lektorem prodejních procesů Miller Heiman.

  E: vladimir.polansky(@)kp2.cz
  T: +420 270 005 400 •  
 • Mgr. Jiří Březina

  Managing Partner

  Svou profesní kariéru zahájil začátkem 90.let a postupně prošel všemi obchodními pozicemi přes Account Managera až po obchodního ředitele. Od roku 2005 se plně věnuje vyhledávání špičkových kandidátů především do obchodních a obchodně - manažerských pozic a školící a konzultační činnosti.

  E: jiri.brezina(@)kp2.cz
  M: +420 602 259 577

 

 • Michal Král

  Senior Consultant

  Pracoval 10 let jako středoškolský pedagog. Od roku 2007 působí v recruitmentu. Vyhledává pro své klienty kvalitní kandidáty především na obchodně-manažerské pozice.

  E: michal.kral(@)kp2.cz
  M: +420 603 955 734

 

 • Ing. Vladimír Nejeschleba

  Senior Consultant

  Pracoval dvacet let na obchodních a manažerských pozicích v telekomunikacích a ICT. Pro své klienty vyhledává vhodné kandidáty na prodejní, manažerské a technické pozice. Věnuje se rovněž konzultacím v oblasti recruitmentu.

  E: vladimir.nejeschleba(@)kp2.cz
  T: +420 270 005 405

 

 • Mgr. David Přichystal

  Senior Consultant

  V rámci své profesní kariéry má více jak 6 let zkušeností z oblasti executive search a recruitmentu na pozice středního a top managementu. Davidovou specializací je dále vyhledávání profesních specialistů v celém spektru oborů. Paralelně s touto činností je zkušeným lektorem s mnohaletou praxí v oblasti soft skills školení a rozvoje zaměstnanců.

  E: david.prichystal(@)kp2.cz
  T: +420 775 129 878

 

 • Mgr. Kristýna Schusterová, Ph.D.

  Senior Consultant

  Od roku 2010 v KP2 na pozici konzultanta se zaměřením na obchodní a IT pozice. Dříve pracovala několik let jako lektor a později metodik produktu a vývoje ve společnosti Tutor s.r.o.

  E: kristyna.schusterova(@)kp2.cz