Výkonný/á asistent/ka/projektový/á manažer/ka

Naším klientem úspěšná investiční společnost.

Náplň práce:
V rámci této pozice se stanete pravou rukou úspěšného majitele investiční společnosti. Hledáme samostatného, komunikativního a společenského člověka, který bude schopný samostatně jednat jménem majitele a převezme postupně zodpovědnost za širokou administrativní a obchodní agendu společnosti. Pozice je ideální pro toho, kdo má chuť na sobě pracovat a ocení možnost učit se od inspirativního a úspěšného člověka.
Požadujeme:
  • Hledáme vysoce organizovaného systematického a spolehlivého člověka s vlastním úsudkem, na kterého je 100% spolehnutí
  • Znalost MS Office je nutná (PowerPoint, Excel, Word…)
  • Angličtina alespoň na komunikativní bázi
  • Zkušenosti v oblasti správy majetku a investic jsou výhodou
  • Pro tuto pozici jsou nutné výborné komunikační schopnosti
  • Máte-li zkušenosti s organizací zákaznických eventů, podporou obchodního týmu nebo přímé obchodní zkušenosti, tak je to také velkou výhodou
  • ŘP je nutností
  • Hledáme zdravě ambiciózního, ale také trpělivého člověka, který se nebojí výzev

Nabízíme:
  • Zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti
  • Kancelářské zázemí v centru Brna
  • Perspektivu a možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Možnost seberealizace a profesního růstu - vyváženo patřičnou zodpovědností
  • 5 týdnů dovolené
  • Částečný Home office (po zapracování)

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A509