Vedoucí plánování výroby

Pro významného zaměstnavatele v Plzeňském kraji hledáme zkušeného manažera, který převezme zodpovědnost za oddělení kapacitního plánování a plánování výroby.

Náplň práce:
Příprava výrobních plánů pro jednotlivé části výroby a jednotlivé závody s ohledem na vzniklé odchylky. Při tomto procesu budete kooperovat s výrobou a dalšími podpůrnými odděleními (údržba, plánování materiálu…).
Nastavení procesu dlouhodobého plánování.
Zajišťovat včasné dodávky s ohledem na aktuální stavy zásob.
Optimalizovat stávající interní procesy.
Podílet na projektech, případně projekty vést samostatně.
Optimalizovat funkce ERP systému.
Vést tým plánovačů výroby / kapacitních plánovačů v několika závodech.
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
zkušenosti s vedením týmu
zkušenosti z oblasti řízení a plánování výroby v automotive v délce min. 3 roky
znalosti štíhlé výroby/znalost REFA
AJ nebo NJ na úrovni B2
profesionální znalosti ERP systému (SAP, INFOR nebo jiné obdobné systémy) a jejich parametrů
schopnosti porozumět MRP
organizačních schopností, dobrých komunikačních dovedností, schopnosti samostatně se rozhodovat
Nabízíme:
nadstandardní finanční ohodnocení
možnost seberealizace
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
bohaté benefity (příspěvek na dojíždění, stravu, pojištění, MultiSport a další)
místo pracoviště: okres Rokycany

V případě dotazů se prosím obracejte na Ondřeje Plášila, tel.: 605 320 156.
Ondřej Plášil
ondrej.plasil@kp2.cz

Referenční číslo: A483