Síťový specialista/konzultant – Switching/Routing/Wireless

Do technického týmu našeho klienta hledáme specialistu, který bude řešit konzultace, konfigurace i návrhy či diagnostiky vybraných síťových projektů a to především v těchto oblastech:

Routing&Switching
Wireless LAN (WiFi)
Networking software

Primárním zaměřením této pozice bude podpora uvedených činností pro jednoho z globálních lídrů síťových technologií . Krom přímé podpory pro tato síťová řešení se na této pozici počítá s postupným dalším nárůstem “know-how” i v dalších oblastech a to včetně nezávislých certifikací.

Náplň práce:
  • práce na dílčích částech návrhů / konfigurací / testování vybraných síťových projektů našich zákazníků
  • samostatné řešení svěřených projektů od fáze konzultace, přes návrhy a testování až po přípravu reálných implementací partnerů
  • projdete celou řadou certifikací a s postupem času můžete preferované technologie i školit
  • budete partnerem pro malé i velké zákazníky (včetně největších operátorských řešení)

Požadujeme:
Alespoň základní znalosti z prostředí IP/Ethernet sítí
Alespoň základní zkušenost s nastavením síťových prvků jako je switch / router /WiFi AP (nebo velká chuť tyto zkušenosti efektivně absorbovat)
Mít na věc vlastní názor současně i schopnost přijmout názor týmu
Umění vidět víc než jsou definované potřeby zákazníka
Angličtina alespoň na základní úrovni
Cílevědomost při dotahování projektů
Nabízíme:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Vladimír Nejeschleba
vladimir.nejeschleba@kp2.cz

Referenční číslo: A441