SharePoint Consultant

Naším klientem je IT společnost, jenž je gold partnerem Microsoftu. Hledáme vhodné kandidáty na pozici SharePoint Consultant, který bude s klientem spolupracovat buď formou IČO nebo HPP. Je proto jedno, z jaké části republiky pochází, stačí ochota občasného dojíždění do pražské kanceláře.

Náplň práce:
Hlavním úkolem na této pozici bude rozvoj používaných Microsoft nástrojů u klientů (korporace) , a to včetně komunikace s dodavateli, školení a podpory klientů i kolegů. Zodpovědnost zejména za doručení i technický dohled nad všemi nástroji a jako prostředník mezi businessem a IT, správně komunikovat změnové požadavky a hledat k nim ty nejlepší cesty a možná řešení.
Požadujeme:
  • dokonalá znalost SharePoint Online a Office 365 (včetně jeho collaboration tools)
  • znalost propojení Office 365 s dalšími MS platformami (jako Azure, Dynamics 365 atd.)
  • orientace v cloudových aplikacích a službách – ať už z pohledu konzultanta, key usera, nebo administrátora
  • komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:
  • využití vlastní kreativity na projektech pro zajímavé klienty
  • možnost kariérního postupu
  • možnost práce z domova, z kanceláře
  • plný úvazek a po roce smlouvu na dobu neurčitou, nebo můžeš pracovat na IČO
  • benefity
  • nástup ihned

Smolová Kristýna
kristyna.smolova@kp2.cz

Referenční číslo: A355