Servisní technik obráběcích strojů

Naším klientem je česká strojírenská společnost v oboru velmi přesného obrábění a prodeje elektroerozivních strojů.

Náplň práce:
Role: Hledáme nového kolegu na pozici "Servisní technik elektroerozivních strojů" pro velmi úspěšnou, středně velkou, strojírenskou společnost v lokalitě Říčany.

Klíčové činnosti:
  • montáž a instalace nových stojů na území ČR
  • údržba a opravy instalovaných strojů
  • preventivní prohlídky
  • školení obsluhy

Požadujeme:
Hledáme pracovníka, který je především systematický, pořádný a zodpovědný. Člověka, který používá selský rozum a jenž má práci rád.
  • SŠ vzdělání v elektrotechnice/elektronice/strojírenství
  • znalost elektrotechniky a mechaniky
  • praxe v oboru servisu CNC srojů, ideálně elektroerozivních, je výhodou
  • platná vyhláška 50
  • ochota cestovat po celé ČR
  • poctivost a obětavost
  • řidičák B

Nabízíme:
  • zajímavou práci ve vedoucí obchodně servisní firmě v oboru velmi přesného strojírenství
  • stabilní česká společnost s nejmodernějšími technologiemi
  • sehraný a vstřícný kolektiv spolupracovníků
  • dobré finanční ohodnocení
  • práci na HPP
  • stravenky, příspěvek na důchodové pojištění, dovolená navíc
  • služební automobil Škoda Octavia
  • pracoviště v Říčanech

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A316