Senior účetní SK (Trenčín)

Naším klientem je mezinárodní společnost výrobně-obchodní společnost nabízející služby s vysokou mírou přidané hodnoty do celé řady oborových segmentů. Do slovenské pobočky se sídlem v Trenčíně (cca 30 zaměstnanců) hledáme hlavní účetní s předpoklady pro samostatné zastřešení veškeré lokální/statutární účetní agendy. Vaším liniovým nadřízeným je manažer slovenské pobočky, ale předpokládá se velice úzká kooperace s regionálním finančním ředitelem se sídlem v Brně.

Náplň práce:
Klíčové zodpovědnosti:
  • Kontrola a účtování došlých faktur (PO, non-PO)
  • Vystavení faktur zákazníkům a jejich účtování
  • Správa registrů investičního majetku včetně odpisů a účtování pohybů
  • Příprava podkladů pro mzdy a účtování mezd
  • Správa bankovních účtů, generování úhrad a účtování výpisů
  • Účtování transakcí všeho druhu (interní doklady)
  • Vedení hlavní knihy
  • Sestavení daňových přiznání (DPH, daň z nemovitostí, silniční daň …)
  • Sestavení korporátních a statutárních účetních výkazů
  • Komunikace s daňovými poradci a auditory
  • Nastavení kmenových dat účetního IS a přístupů do IS

Požadujeme:
  • Komplexní znalost statutárního účetnictví
  • Schopnost práce s účetním SW a s MS Excel
  • Orientace v byznys procesech
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s prostředím mezinárodních korporací vítána
  • Zkušenosti s IFRS vítány

Nabízíme:
  • Dlouhodobou pracovní perspektivu a zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Stravenky, notebook, mobilní telefon, příspěvek na vzdělávání apod.
  • Podporu při řešení pracovních úkolů
  • Pohodový pracovní kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc atd.

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A451