Senior Financial Controller

Pro našeho klienta významnou českou developerskou skupinu a TOP lídra trhu v budování víceúčelových projektů hledáme senior financial controllera.

Náplň práce:
  • práce na sestavování a aktualizaci rozpočtů a Cash Flow projektů portfolia investičních nemovitostí (kanceláře, obchodní centra) – úzká spolupráce s Asset management teamem
  • práce na sestavování pravidelných čtvrtletních reportů pro vedení společnosti a financující banky
  • analýzy a průběžné vyhodnocování plánů a výsledků portfolia investičních nemovitostí
  • vyhodnocovaní kvantitativních a kvalitativních odchylek (nájem, obsazenost, rent-free, fit-out…)
  • analýza navrhovaných změn ze strany Asset managera
  • sledovaní aktuální cash pozice nemovitosti ale i jejího výhledu na základě předem stanovených předpokladů
  • kalkulace aktuální hodnoty nemovitosti na základě tržního vývoje
  • prezentace analýz vedení společnosti

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti s oceňováním komerčních nemovitostí, případně zkušenosti z jiných investičních projektů
  • know-how fungovaní office parku velkou výhodou, ne podmínkou
  • znalost aktuálního stavu trhu komerčních nemovitostí a zájem o jeho vývoj
  • MS Excel (pokročilá úroveň)
  • znalost AJ na úrovní B1/B2 dostačující

Nabízíme:
  • zajímavou a různorodou prací ve stabilní české developerské společnosti
  • spousty odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how
  • přátelskou a neformální atmosféru na pracovišti
  • další vzdělávání v oboru, pravidelná školení přímo na míru pro Vás
  • podporujeme občasnou práci z domova
  • příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra
  • flexibilní rozvržení začátku a konce pracovního dne
  • 36 hodinovou pracovní dobou (v pátek konec ve 13:00)
  • 20 dní dovolené + 5 sick days navíc jako bonus
  • další zajímavé benefity: jazykové vzdělávání, moderní stravenky, Flexipasy / Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva, ovoce a sladkosti na pracovišti (notebook a mobilní telefon nebereme jako benefity, ale jako pracovní nástroje, které jsou samozřejmostí)

Kristýna Smolová
kristyna.smolova@kp2.cz

Referenční číslo: A492