Senior Development Manager - REAL ESTATE

Pro našeho klienta významnou českou developerskou skupinu a TOP lídra trhu v budování víceúčelových projektů hledáme seniorního projektového manažera, který bude řídit luxusní rezidenční projekt od přípravné až po realizační fázi.

Náplň práce:
  • odpovědnost za přípravnou a realizační fázi projektu
  • příprava harmonogramu, rozpočtu projektu, finální návrh projektu
  • řízení a vyhodnocování časového a finančního plánu
  • odpovědnost za dodržení smluvních podmínek všech dodavatelů
  • koordinace architektů a projektantů v celé fázi projektu
  • odpovědnost za získání veškerých nutných povolení
  • pravidelné kontroly na stavbě spolu s dodavateli
  • zajištění smluvních vztahů mezi projektovou společností a smluvními partnery - dodavatelé energií, DOOS, dodavatelé služeb

Požadujeme:
  • VŠ stavebního směru
  • min 5let zkušeností na pozici projektového manažera, ideálně se zkušenostmi z rezidenční výstavby u developera
  • organizační a komunikační schopnosti
  • angličtina na úrovni B2

Nabízíme:
  • 36hodinovou pracovní dobu
  • 20 dní dovolené + 5 sick days
  • notebook, mobilní telefon
  • příjemné pracovní prostředí přímo na stanici metra B
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové vzdělávání, stravenky, Flexipasy, Multisport karta, firemní akce, teambuilding, občerstvení na pracovišti...

Kristýna Smolová
kristyna.smolova@kp2.cz

Referenční číslo: A481