SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Naším klientem je významná česká developerská skupina a top leader trhu v budování víceúčelových projektů. Do stávajícího a sehraného týmu hledáme zkušenou posilu!

Po zkušební době možnost kombinace home office a kanceláře!

Náplň práce:
  • zodpovědnost za částečné nebo kompletní zpracování účetnictví svěřených společností dle zkušeností (účtování faktur, bankovní výpisy, závěrkové operace...)
  • zaučení v rámci rozsáhlejších projektů (pronájem nebytových prostor apod.)
  • příprava podkladů pro auditory
  • asistence daňovému poradci u daňových přiznání

Požadujeme:
  • min SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost se zpracováním agendy podvojného účetnictví alespoň 2 roky
  • orientace v účetních a daňových zákonech a předpisech
  • MS Office , zvláště Excel!
  • znalost účetních programů NAV/SAP/Helios výhodou !
  • angličtina stačí pasivní znalost , psaná forma

Nabízíme:
zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
přátelskou a neformální atmosféru na pracovišti
další vzdělávání v oboru
podporujeme občasný home office
příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra
flexibilní rozvržení začátku a konce pracovního dne
36 hodinovou pracovní dobou (v pátek končíme ve 13:00)
20 dní dovolené + 5 sick days navíc jako bonus
další zajímavé benefity: jazykové vzdělávání, moderní stravenky, Flexipasy / Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva, ovoce a sladkosti na pracovišti (notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí)
Kristýna Smolová
kristyna.smolova@kp2.cz

Referenční číslo: A507