Regional Account Manager SK - Bratislava

Naším klientem je globální lídr - výrobce ofsetových i digitálních tiskových technologií. V souvislosti s rozvojem produktového portfolia hledáme zkušeného profesionála se znalostí tiskového a polygrafického segmentu.

Náplň práce:
Vaším úkolem bude akcelerace businessu v dedikované skupině klientů na Slovensku. Jedná se o firmy z polygrafického a „Grafic Art“ segmentu. Vaší rolí bude přímý "servis" těchto zákazníků s cílem realizovat prodej produkčních digitálních technologií. Současně budete zastřešovat roli produktového specialisty, u kterého se budou koncentrovat informace o službách a technologiích určených pro slovenský trh.
Požadujeme:
  • Obchodní zkušenosti z oboru polygrafie, digitální produkční tisk a „Grafic Art" jsou velké plus
  • Schopnost pohybovat se v mezinárodním prostředí (denní komunikace s centrem technické podpory v zahraničí)
  • Koncepční a strategické myšlení - očekává se od vás návrh dlouhodobé strategie penetrace trhu nově uváděnými technologiemi určenými pro daný segment
  • Dobrá angličtina (B2 +)
  • Ochota učit se nové věci (projdete intenzivním zaškolením)
  • Znalost oboru polygrafie (technologie, trendy…)
  • Tvořivost, vynalézavost a rozhodnost
  • Výborné prezentační a komunikační dovednosti - hledáme člověka, kterého baví komunikace se zákazníkem

Nabízíme:
  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti s významným tržním podílem
  • Perspektivu a možnost kariérního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Intenzivní vzdělávací program
  • Auto i k soukromým účelům
  • Možnost seberealizace - vyváženo patřičnou zodpovědností
5 týdnů dovolené
Březina Jiří
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A372