Regional Account Director

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní mediální agenturu, hledáme vhodného kandidáta/tku na mezinárodní pozici:

Náplň práce:
Hlavním úkolem je spolupráce s klíčovým klientem společnosti (celosvětový brand - vedoucí společnost ve své oblasti na světě) v regionu REEMEA (20+ trhů)
Cílem je mít dohled nad exekucí a koordinací digitálních (online), TV, Radio a print kampaních pro danou společnost v daném regionu
Úzká spolupráce s klientem na příslušných úrovních a zároveň s globálním týmem agentury pro daného klienta
Podílet se na formulování strategií a konceptů rozvoje mediálních aktivit klienta
Požadujeme:
Podrobná znalost segmentu mezinárodního online marketingu včetně vědomostí z oblasti TV, Radio a print (výhodou) a jejich koordinací na mezinárodní úrovni
Zkušenost z řídící role v dané oblasti společně se znalostí jednotlivých oblastí od píky - tzn. že vhodný člověk si prošel odspodu prací v online marketingu, ideálně v oblasti mediální agentury
Schopnost orientovat se v mnohdy zdánlivě protichůdných požadavcích jednotlivých článků, se kterými spolupracuje, a schopnost přinést řešení, které bude těmito články akceptováno
Extrémní odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení - vhodný kandidát musí mít vnitřní drive - pozice není vhodná pro někoho, kdo si myslí, že bude jen práci delegovat a rozdělovat svým podřízeným - bude potřeba dostat se i na úroveň operativní práce
Vhodný kandidát je někdo, kdo neplní úkoly (tzn. že je od někoho dostane), ale je sám tím, kdo hledá a navrhuje správnou cestu k cíli
Vedení mezinárodního týmu
Výborná znalost angličtiny - na vysoké komunikační a prezentační úrovni
Znalost nástrojů online marketingu
Nabízíme:
Jedinečnou příležitost být součástí (vedoucím) mezinárodního pracovního týmu
Jedineční možnost pro osobní rozvoj a nabytí/posílení dovedností
Možnost stát se součástí skutečně mezinárodní firmy se všemi benefity, které to přináší
Ohodnocení odpovídající dané pozici včetně firemních benefitů

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova
David Přichystal
+420775129878
david.prichystal@kp2.cz

Referenční číslo: A504