Product Manager Bin Picking

Našim klientem je renomovaná nadnárodní společnost dlouhodobě podnikající v oblasti průmyslové automatizace - integrátor + výrobce (v rámci holdingu). Firma je obchodním partnerem renomovaných světových výrobců komponentů určených pro automatizovaná výrobní pracoviště. V současné době hledáme na uvolněnou pozici vhodného kandidáta na pozici vedoucího obchodního oddělení.

Náplň práce:
Koho hledáme?

Hledáme experta - Product Managera pro řešení z oblasti strojního vidění. Jedná se o převzetí zodpovědnosti za existující produkt, který byl úspěšně uveden na trh, má řadu spokojených zákazníků a hlavně potenciál dalšího tržního růstu.

Co se od Vás dále čeká?

Komplexní zpracování produktu "Bin Picking" včetně modifikace stávajícího řešení - zodpovědnost za kompletní životní cyklus produktu
Aktivní podpora všech prodejních kanálů
Provádění metodické, poradenské a školicí činnosti (obchodníci, zákazníci, obchodní partneři...)
Vedení projektového týmu zaměřeného na vývoj nových modifikací produktu (programátoři, techničtí experti...)
Analýza a vyhodnocování produktu z hlediska obchodní a ekonomické výhodnosti
Provádění nebo zadávání průzkumu trhu - analýza konkurence
Vedení příslušné dokumentace
Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími odborníky, kteří se na vývoji podílí
Cestování na ostatní pobočky společnosti v rámci ČR, vč. cestování po tuzemských i zahraničních zakázkách
Požadujeme:
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Absolvent VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření (IDEÁLNĚ, ALE RELEVATNÍ PRAXE TENTO POŽADAVEK NAHRAZUJE)
Znalost optických systémů, systémů strojního vidění a související problematiky (případně systémů "Bin Picking") výhodou
Zájem + zkušenosti z oblasti automatizace a robotizace
Schopnost pracovat v týmu, vést tým a to jak při vývoji produktu, tak i při řešení zakázek
Zkušenosti z pozice "Product Manager" výhodou
Ochota pracovat na projektech v tuzemsku i v zahraničí
Znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni
ŘP sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme:
Stabilní zázemí mezinárodní firmy (HQ - Německo)
Moderní pracovní prostředí, zkušený tým spolupracovníků, kteří jsou připraveni Vám poskytnout veškerou podporu
Řadu referenčních projektů, ověřenou ekonomiku produktu a veškerou související dokumentaci
Samostatnou práci s vysokou mírou osobní zodpovědnosti
27 dnů dovolené, 3 sick days, stravenky v hodnotě 120 Kč, možnost ubytování v Praze
Budget na vaše další vzdělávání - profesní školení
K jednání je i služební auto i pro soukromé účely
Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A421