Odborný asistent výkonného ředitele

Naším klientem je jedna z největších investičních skupin v ČR a střední Evropě. Hledáme vhodného kandidáta, který bude pravou rukou výkonného ředitele a tudíž v kontaktu s nejvyšším vedením firmy. Pozice je vhodná pro absolventy s praxí v oblasti financí, kteří mají chuť se naučit , jak se řídí společnost se stovkami zaměstnanců, chtějí se dostat k zajímavým projektům a dále se rozvíjet v oblasti financí.

Náplň práce:
  • Administrativní podpora výkonného ředitele
  • Zpracování podkladů, příprava prezentací
  • Zpracování finančních analýz a reportů, úzká spolupráce s finančním oddělením
  • Spolupráce při přípravě a realizaci projektů
  • Práce ve firemních aplikacích a systémech

Požadujeme:
o Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru (ideálně VŠE)
o Analytické a logické myšlení
o Schopnost rychlé orientace v IT systémech a firemních procesech
o Velmi dobrá znalost s MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
o Komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem
o Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita, flexibilita, chuť učit se
Nabízíme:
  • Pestrá práce v největší realitní skupině v ČR
  • Možnost profesního růstu
  • Moderní pracovní prostředí v centru Prahy
  • Zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, 5 sick-days, příspěvek na stravování, příspěvek na PP nebo ŽP, dotovaná karta Multisport, výuka cizího jazyka a další...

Smolová Kristýna
kristyna.smolova@kp2.cz

Referenční číslo: A359