Obchodně-technický manažer pro digitální tiskové technologie

Pro předního světového výrobce polygrafických tiskových technologií hledáme obchodnětechnického manažera/manažerku. Vaším úkolem bude uvedení nových digitálních technologií na trh v ČR včetně aktivní podpory prodeje těchto zařízení.

Náplň práce:
Vaším úkolem bude uvedení nových digitálních technologií na trh v ČR včetně aktivní podpory prodeje těchto zařízení. Jedná se globální projekt reflektující trendy v polygrafickém průmyslu. Pro úspěšné fungování v této pozici je důležitá vaše schopnost efektivně vstřebat celé spektrum produktově-technických informací. Z tohoto důvodu hledáme někoho se silným vztahem k technice a ideálně i k IT.
Požadujeme:
  • Zkušenosti z pozice "produktového manažera" jsou velkou výhodou
  • Samostatnou osobnost schopnou pohybovat se v mezinárodním prostředí (denní komunikace s centrem technické podpory v zahraničí
  • Koncepční a strategické myšlení - očekává se od vás návrh dlouhodobé strategie penetrace trhu uváděnými novými tiskovými technologiemi
  • Výborná znalost AJ, němčina velkou výhodou
  • Ochota učit se nové věci (intenzivní zaškolení v zahraničí)
  • Znalost tiskových technologií (polygrafie) velkou výhodou, ale ne nutnou podmínkou
  • Silný obchodní background - budete aktivně podporovat prodejní proces včetně účasti na presales fázi (design finální konfigurace, prezentace zákazníkům, kalkulace, demo...)
  • Všeobecný kladný vztah k technice a k IT
  • Tvořivost, vynalézavost a rozhodnost (je třeba z toho, co korporace nabízí vybrat a obhájit to nejlepší pro český a slovenský trh)
  • Výborné prezentační a komunikační dovednosti - hledáme člověka, kterého baví komunikace s interním i externím zákazníkem

Možná to po přečtení výše uvedených řádků vypadá, že hledáme Supermana, ale opak je pravdou :-). Potřebujeme někoho, kdo má rád techniku, nebojí se IT a má chuť na sobě pracovat. Pozice je vhodná i pro ty z vás, kteří nemají bezprostřední zkušenosti z oblasti polygrafie, ale nějakým způsoben je tento obor láká a chtěli by se mu dlouhodobě věnovat...
Nabízíme:
  • Zázemí úspěšné společnosti s více jak padesátiletou historií a významným tržním podílem
  • Perspektivu a možnost kariérního růstu (budete při startu nové divize)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Intenzivní vzdělávací program
  • Auto i k soukromým účelům
  • Možnost seberealizace - vyváženo patřičnou zodpovědností

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A117