Mzdová účetní

Pro významného zaměstnavatele v Plzeňském kraji hledáme zkušenou mzdovou účetní.

Náplň práce:
Co u nás budete dělat?
  • Zpracovávat podklady ke mzdám a mzdy samotné v systému SAP.
  • Participovat na účetní závěrce.
  • Spravovat a aktualizovat data v SAP organizační struktuře.
  • Tvořit pracovněprávní a jiné dokumenty např. pracovní smlouvy, mzdové výměry a dohody o mzdách, dohody o ukončení pracovního poměru, potvrzení o zaměstnání aj.
  • Komunikovat s úřady – ZP, OSSZ, FÚ, Úřad práce.
  • Zpracovávat roční zúčtování daní.
  • Počítat náhrady ztráty na výdělku po dobu pracovní neschopnosti - pracovní úraz, nemoc z povolání.
  • Plánovat zdravotní prohlídky zaměstnanců.

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme?
  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici mzdové účetní.
  • Znalost účtování mezd v návaznosti na účetnictví (provedení účetní závěrky).
  • Znalost zákoníku práce a předpisů v oblasti mzdové problematiky.
  • Komunikační schopnosti, schopnost týmové práce a samostatnost.
  • Odolnost proti stresu.
  • Znalost AJ/NJ výhodou.
  • Znalost práce na PC – Microsoft Office
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
Na co se můžete těšit?
  • Příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/km.
  • Benefit za 100% docházku 1.500,-Kč.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek 650,- na penzijní nebo životní pojištění.
  • Až 6 dní dovolené navíc (v závislosti na počtu odpracovaných let).
  • MultiSport kartu aj.

Ondřej Plášil
ondrej.plasil@kp2.cz

Referenční číslo: A475