Leasing/ Letting Manager

Pro našeho klienta významnou českou developerskou skupinu a TOP lídra trhu v budování víceúčelových projektů hledáme Leasing/Letting Manažera.

Náplň práce:
V rámci projektů, které budete mít na starosti, se jedná o kombinaci pronájmů komerčních a rezidenčních prostor.
  • identifikace, oslovení a získání nájemců pro významné projekty společnosti
  • spolupráce na přípravě projektu již od fáze návrhu konceptu, v návaznosti na budoucí pronájem – tenant mix, rozdělení projektu na jednotky atd.
  • nastavení a zpracování všech potřebných obchodních parametrů projektu pro nájemce
  • spolupráce na přípravě rent roll a service charge rozpočtu, jeho sledování a dodržování
  • úzká spolupráce s projektovým týmem, koordinace obchodně technických požadavků nájemců, vyjednávání podmínek pronájmu a dalších specifikací nájemní smlouvy, komunikace s právníky a architekty
  • vyjednání a uzavření nájemních smluv a následná péče o klienty po uzavření smlouvy
  • spolupráce s celým projektovým týmem v průběhu projektu - akvizice, finance, realizace výstavby, správa majetku a právo
  • navazování a udržování vztahů s klienty (pravidelná účast na prezentacích zaměřených na vývoj a trendy trhu, společenských aktivitách a realitních konferencích)
  • spolupráce s externími poradci, konzultanty a dodavateli

Požadujeme:
řádně ukončené SŠ/VŠ vzdělání
skvělé komunikační schopnosti a jste profesionálové při jednání s obchodními partnery
zkušenosti s nájmy komerčních prostor, ideálně v developerské společnosti nebo na straně nájemce
anglický jazyk na výborné komunikativní úrovni
tah na branku, časová flexibilita a samostatnost
řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
zajímavou a různorodou prací ve stabilní české developerské společnosti
spousty odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how
přátelskou a neformální atmosféru na pracovišti
další vzdělávání v oboru, pravidelná školení přímo na míru pro Vás
podporujeme občasnou práci z domova
příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra
flexibilní rozvržení začátku a konce pracovního dne
36 hodinovou pracovní dobou (v pátek končíme ve 13:00)
20 dní dovolené + 5 sick days navíc jako bonus
další zajímavé benefity: jazykové vzdělávání, moderní stravenky, Flexipasy / Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva, ovoce a sladkosti na pracovišti (notebook a mobilní telefon nebereme jako benefity, ale jako pracovní nástroje, které jsou samozřejmostí)
Kristýna Smolová
kristyna.smolova@kp2.cz

Referenční číslo: A493