ITS Architect

Pro našeho klienta, nadnárodní IT korporaci, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici ITS Architect.

Náplň práce:
ITS Architect je zodpovědný za podporu obchodu v pre-sales fázi (příprava nabídek, DEMO ukázek...), komunikace s klienty , návrh správného řešení a dále za sběr a analýzu požadavků klienta. Pozice je výhradně zacílena na pre-sales fázi zakázky, není zaměřena na samotnou realizaci projektu.
  • podpora obchodního oddělení
  • pre-sales analýza a návrh řešení
  • tvorba nabídek dle návrhu řešení , kalkulace projektu
  • konzultace s vývojovými týmy

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání, min Bc., ideálně IT , či ekonomický směr
  • praxe na pre-sales pozici min .5 let
  • anglický jazyk - B2-C2
  • orientace v projektových metodikách (Prince 2, Agile..)
  • znalost UML modelování
  • široký rozhled v technologiích (ERP, CRM, portálová/DMS řešení, cloudová řešení...)
  • zkušenost s BPM nástroji

Nabízíme:
  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení, bonusy a prémie
  • stravenková karta v hodnotě 100,- Kč/den
  • Multisport karta pro Vás i Vaši rodinu
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • pravidelné firemní akce
  • vzdělávání
  • služební automobil, notebook, .....

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A396