IT Security Consultant

Pro IT společnost, která poskytuje zákazníkům především cloudová řešení na míru hledáme odborníka na Office365

Práce je velmi kreativní a bude Vám poskytnuta značná dávka samostatnosti a možnosti seberealizace. Vaším úkolem bude navrhnout konkrétní zákaznické řešení a dohlédnout na realizaci a následnou aktualizaci. Hledáme člověka, který se nebojí samostatného rozhodování, chce se učit nové věci a jeho hodnotou je týmová spolupráce.

Náplň práce:
hledáme někoho kdo:

· má touhu rozvíjet se v oblasti IT bezpečnosti

· trpělivě hledá optimální řešení pro zákazníky

· rád pracuje v týmu, poradí když je potřeba, podělí se o svoje zkušenosti

· nadšence pro bezpečnostní cloudová řešení
Požadujeme:
pozice je vhodná pro lidi, kteří :

· se nebojíte nových věcí a výzev

· jsou Microsoft-friendly, ale máte celkový rozhled přes network security

· zajímá Vás oblast IT bezpečnosti a chcete se zdokonalovat

· máte zkušenosti z IT administrace a implementace řešení

· domluví se anglicky

· rád jednáte s lidmi, zákazníky i kolegy

· neobáváte se účasti na seminářích, školeních

· výhodou jsou reálné zkušenosti z architektury a s provozováním IT security
Nabízíme:
získáte:

· odborný posun – zajišťujeme školení, certifikace, semináře, sdílení znalostí

· práci ve firmě, která ví co chce

· kolektiv normálních lidí, kteří dokážou zabrat i se pobavit

· vedle firemních benefitů Vám firma vyjde vstříc i v různých situacích

· preferujeme práci na IČ, ale je možná i forma HPP

· zázemí kanceláří je v Praze, můžete pracovat i z domova
Nejeschleba Vladimír
vladimir.nejeschleba@kp2.cz

Referenční číslo: A354