IT Analytik

Náš klient je společnost z oblasti státního sektoru, která pracuje na zlepšení státních systémů, se kterými se lidé potkávají skoro na každém kroku. Tvoří řešení, která lépe propojují občany, firmy a úřady. A protože se náš klient rozrůstá, hledáme specialisty, kteří mají chuť budovat jednodušší státní správu a pracovat na vývoji klíčových systémů, které lidem ulehčí život.

Náplň práce:
Analyzovat potřeby a požadavky business uživatelů a IT
Analyzovat a ohodnocovat obchodní požadavky
Navrhovat způsob realizace požadavků, funkční specifikace, datové specifikace, integrace a vytvářet návrhy uživatelského rozhraní
Připravovat standardní projektové dokumentace a podklady pro testování
Koordinovat analytický tým, prezentovat výstupy
Požadujeme:
Praxi v analýze na více IT projektech minimálně 3 roky
Znalost funkčního a SW modelování a odpovídajících postupů
Stejně tak UML
A Enterprise Architect a Axure
Ovládání metodiky agilního vývoje (SCRUM, atd.)
Analytické myšlení, schopnost komunikace a prezentace
Nabízíme:
Prostor pro seberealizaci a získání nových zkušeností
Neformální a přátelské pracovní prostředí
Práci v mladém kolektivu
5 týdnů placené dovolené
5 sickdays ročně
Mobilní telefon, notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky
Příspěvek na dovolenou
Flexibilní pracovní doba možnost home office
Vzdělávací kurzy a školení
Firemní akce
Výbornou kávu a čaj zdarma
Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A471