Investiční Konzultant

Naším klientem je přední česká investiční společnost nabízející vlastní investiční produkty. V souvislosti s kontinuálním růstem hledáme nové posily do týmu investičních konzultantů.

Náplň práce:
V rámci této pozice budete nabízet vlastní produkty našeho klienta. Jedná se o dva úspěšné fondy a případně dluhopisy.

Je nám jedno, jestli chcete pracovat na HPP nebo OSVČ. Pro obě dvě varianty máme připravenou atraktivní nabídku.
Požadujeme:
  • Praxi v oblasti privátního investičního bankovnictví nebo jiných investičních služeb. Délka praxe není důležitá, podstatná je vaše chuť na sobě dále pracovat.
  • Přehled o investičním trhu, trendech, aktuálních možnostech na trhu apod.
  • Hledáme někoho, koho tento segment baví, má k němu vztah, ví, co se na trhu děje – nabízí
  • Osobní kontakty na privátní VIP/bonitní klientelu (sociální networking v rámci cílové skupiny klientů)
  • Ochota, motivace, chuť… jít do nového businessu, aktivně oslovovat klienty s cílem nabídnout jim ty nejlepší produkty na trhu
  • Hledáme někoho, kdo se nespokojí s průměrem, chce na sobě dále pracovat a úměrně tomu si i vydělávat adekvátní peníze
  • Vaše komunikační, prezentační dovednosti a celkové osobnostní vlastnosti musí být na takové úrovni, aby vaši klienti s vámi chtěli pracovat dlouhodobě. Není naší filosofií strategie rychle prodat a "jít od toho"...

Nabízíme:
  • Do našeho týmu chceme ty nejlepší, a proto jsme si vědomi, že musíme být schopni nabídnout adekvátní podmínky!
  • Zázemí na TOP úrovni v centru Prahy, cca 20 m od metra
  • Služební vůz i pro soukromé účely není nereálný
  • Budeme investovat do vašeho dalšího vzdělávání
  • Nabízíme férové podmínky, přátelské prostředí s možností rozšíření sítě vašich kontaktů

Detaily vám rádi sdělíme na nezávazné osobní schůzce.
Kristýna Smolová
kristyna.smolova@kp2.cz

Referenční číslo: A339