In House Architect

Pro našeho klienta, jednu z největších developerských společností u nás, hledáme architekta. Pozice je vhodná pro absolventy nebo architekty s kratší praxí, co by rádi začali svou kariéru u velké developerské společnosti. Nicméně se nebráníme ani zkušenějším architektům!

Náplň práce:
  • spolupráce na konkrétních projektech vizualizace, katalogových listech
  • spolupráce s marketingovým oddělením
  • klientské změny u větších bytových jednotek
  • dispozice a interiérové zařízení bytových jednotek
  • spolupráce na bytových a office projektech
  • jednání s klienty

Požadujeme:
VŠ fakulta architektury/stavební
praxe není podmínkou, vhodné i pro absolventy
technické a právní znalosti
komunikativní znalost AJ
nadšení pro práci, výborné organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, cílevědomost a zodpovědnost, flexibilitu
uživatelskou znalost práce na PC; znalost MS Office
Nabízíme:
Zázemí dlouhodobě prosperující developerské společnosti, jistotu stabilního zaměstnání, pružnou pracovní dobu
Práci na zajímavých projektech
Motivační mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené
Mobilní telefon a notebook
Občerstvení na pracovišti
Krásnou kancelář (ne open space!) v Karlíně s výhledem na Prahu
Multisportku, na kterou je příspěvek
Kristýna Smolová
kristyna.smolova@kp2.cz

Referenční číslo: A390