Hlavní účetní

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní mediální agenturu, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici:

Náplň práce:
Odpovědnost za vedení účetnictví pro zpracování účetní závěrky dle českých účetních standardů
Vedení dvou podřízených pomocných účetních, kontrola jimi pořízených účetních záznamů
Příprava přiznání k DPH a kontrolního hlášení
Zpracování statistických výkazů
Sestavení účetní závěrky (rozvahy, výkazu zisku a ztráty, přílohy účetní závěrky, popř. cash flow a přehledu o změnách vlastního kapitálu)
Sledování legislativních změn
Příprava a shromažďování podkladů pro audit
Komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. externí mzdová účetní, daňový poradce, auditor, finanční úřad)
Spolupráce při implementaci, správě a údržbě účetního a informačního systému
Spolupráce s oddělením finančního controllingu: Finanční controller ap finanční controller, jejichž zodpovědností je sestavování měsíčního skupinového reportingu pro mateřskou společnost se sídlem v USA
Nabízené podmínky spolupráce

Motivující fixní platové ohodnocení + bonus (ročně 2-3 násobek měsíčního platu v závislosti na výsledcích osobních a firemních)
Celá řada benefitů včetně 5 týdnů dovolené a sick days
Profesní a osobností rozvoj
Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
Předchozí praxe v samostatném vedení účetnictví
Znalost českých účetních standardů a postupů účtování
Znalost anglického jazyka výhodou, zejména v písemné formě
Nabízíme:
David Přichystal
+420775129878
david.prichystal@kp2.cz
www.linkedin.com/in/david-prichystal-5347235

Referenční číslo: A330