Head of Service Delivery

Naším klientem je velice úspěšný český sw house specializující se na vývoj SW řešení určených pro celé spektrum středně velkých a velkých společností. Zákazníky jsou renomované firmy, kterým dodávaná aplikace pomáhá optimalizovat a organizovat lidské zdroje a náklady s tím spojené. V souvislosti s expanzí aktivit (2020 byl nejlepší rok v historii) hledáme Head of Service Delivery .

Náplň práce:
Hlavní náplní práce je plánování a řízení týmu, který dodává projekty pro "enterprise" zákazníky. Hledáme člověka, který má výborný time managemet, umí řídit tým SW vývojářů a současně dokáže částečně fungovat i jako business consultant. V této roli jste prostředníkem mezi klientem a vývojářským týmem, dohlížíte na včasnou a efektivní implementaci projektů a zároveň udržujete pravidelný kontakt se zákazníky. Jste pravou rukou hlavního architekta a ředitele společnosti.
Požadujeme:
Zkušenosti s řízením SW delivery projektů (projektový management)
Zkušenosti s řízením týmu SW vývojářů
Výborné analytické myšlení
Hledáme někoho, koho baví být v kontaktu s klienty, naslouchat jim a tím generovat další příležitosti rozvoje stávající spolupráce
Schopnost identifikovat možné problémy a operativně stanovovat k cesty k jejich řešení
Umět se pohotově zorientovat v rychle rostoucí společnosti, navrhovat procesy a opatření pro další rozvoj firmy
Predikovat problémy na základě práce s daty. Nehledáme "hasiče", ale někoho, kdo ví, jak předcházet problémům
Time management - schopnost stanovení priorit
Potřebujeme teamleadera do specifického prostředí sw firmy
Nabízíme:
Skvělý tým nadšených a úspěšných lidí, kteří dokázali nalézt místo na trhu a nyní "jedou" na vlně úspěchu
Práci na projektech, které mají smysl a zákazníkům prokazatelně pomáhají zvýšit jejich produktivitu a efektivitu
Jedinečné řešení, které na trhu nemá konkurenci
Kanceláře na Praze 4
Možnost HO i v době "postcovidové"
Flexibilní pracovní dobu
Zajímavé pracovní ohodnocení - rádi upřesníme detaily
Seberealizaci vyváženou patřičnou zodpovědností
Můžete si vybrat, zda vám vyhovuje práce formou HPP nebo OSVČ
Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A456