Head of Office Leasing Team

Pro našeho klienta významnou českou developerskou skupinu a TOP lídra trhu v budování víceúčelových projektů hledáme ředitel/ku leasing týmu, která/ý by měl/a primárně na starosti velké projekty z oblasti office a a zároveň tým 3 lidí.

Náplň práce:
  • personální a obchodní řízení týmu Leasingu
  • identifikovat, oslovovat a získávat nájemce pro připravované developerské projekty
  • spolupracovat na přípravě developerského realitního projektu již od fáze nákupu pozemku a návrhu konceptu v návaznosti na budoucí pronájem
  • nastavovat a zpracovávat všechny technické parametry projektu pro nájemce
  • spolupracovat na přípravě rent roll a service charge rozpočtu, jeho sledování a dodržování
  • vyjednávání a uzavírání Head of Terms
  • spolupracovat s oddělením developmentu a koordinace požadavků nájemců
  • spolupracovat s celým projektovým týmem v průběhu jednotlivých fází projektů - akvizice, finance, realizace výstavby, správa majetku a právo
  • spolupracovat s externími poradci, konzultanty a dodavateli
  • nastavování obchodních cílů a plánů oddělení Leasingu s vedením společnosti
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
skvělé komunikační schopnosti a profesionální vystupování při jednání s obchodními partnery
odpovídající praxe - nájmy komerčních a office objektů, praxe z developerské společnosti výhodou
zkušenost na pozici manažera týmu velikou výhodou
silné organizační a týmové schopnosti
časová flexibilita a samostatnost
aktivní přístup k práci
schopnost udržovat pravidelnost a rytmus v týmu
hodnoty nastavené jako my a chuť podílet se na úžasných projektech s vizí
Nabízíme:
zajímavou a různorodou práci ve stabilní české developerské společnosti
spousty odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how
přátelskou a neformální atmosféru na pracovišti
další vzdělávání v oboru, odborná školení dle individuálních požadavků
podporujeme občasnou práci z domova
příjemné a moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra
flexibilní rozvržení začátku a konce pracovního dne
páteční pracovní doba do 13:00 hod.
20 dní dovolené + 5 sick days navíc
kolárna v garážích naší kancelářské budovy
další zajímavé benefity: jazykové vzdělávání, moderní stravenky, Flexipasy / Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva, občerstvení a sladkosti na pracovišti (notebook a mobilní telefon nebereme jako benefity, ale jako pracovní nástroje, které jsou samozřejmostí)
Kristýna Schusterová
+420 725 730 980
kristyna.schusterova@kp2.cz

Referenční číslo: A569