Enterprise Account Manager

V rámci této pozice budete zodpovídat za rozvoj nového businessu do segmentu "Top Corporate " zákazníků. Hledáme zkušeného obchodníka/obchodnici konzultačního profilu s předpoklady realizovat dlouhodobý business v prostředí "enterprise" zákazníků, kde o výběru dodavatele rozhoduje skupina více lidí. Jedná se o komplexní prodej velice často v úzké kooperaci s IT integračními partnery, kterými jsou přední hráči z tohoto segmentu působící na českém trhu.

Náplň práce:
Úspěšný kandidát/kandidátka má velice dobrý všeobecný vhled do IT trendů a technologií a dokáže se naučit nové produktové informace. Hledáme člověka, kterého IT technologie baví a je pro něj motivující další profesní rozvoj. Tato pozice je unikátní tím, že budete mít možnost projít sérií produktových školení realizovaných jak interně, tak i přímo u renomovaných světových výrobců It technologií a sw aplikací.

Na stranu druhou nehledáme technického specialistu, neboť firma vám od samého začátku poskytne podporu v podobě presales konzultantů.

TATO POZICE JE PŘEDEVŠÍM O BUSINESS DEVELOPMENTU A AKVIZICI OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ, KTERÉ JSOU NÁSLEDNĚ REALIZOVÁNY VAŠIMI OBCHODNÍMI PARTNERY.
Požadujeme:
Zkušenosti s prodejem ICT produktů nebo služeb do segmentu velkých firem
Orientaci v IT, zvláště v infrastrukturních technologiích, znalost "security" velkou výhodou
Ochotu učit se a dále na sobě pracovat
Schopnost fungovat jako konzultant
Ochotu cestovat po ČR
Vlastní networking - obchodní kontakty jsou výhodou
Hledáme samostatného obchodníka/obchodnici s předpoklady budovat dlouhodobé osobní vazby s klíčovými lidmi na straně klientů. Není to jenom o schopnosti budovat vztahy, ale také o tom, být respektovaným partnerem, který dokáže pomáhat zákazníkům s rozvojem a ochranou jejich businessu skrze nabízení technologie a služby.
Nabízíme:
Dlouhodobou perspektivu a zázemí prosperující společnosti
Intenzivní produktové zaškolení, které zvýší vaši cenu na trhu práce
Respekt k vaší osobnosti s důrazem na Váš „life ballance“
Neformální přátelskou atmosféru, kde možná neexistují procesy a směrnice na každý detail vaší práce, ale kdykoliv máte možnost navrhnout řešení, jít za svým šéfem apod.
Dostanete portfolio již existujících klientů, takže nezačínáte „od nuly“.
Služební automobil i k soukromým účelům
Odpovídající finanční ohodnocení, kdy provizní/bonusová složka není "zastropována"
Další benefity jako pět týdnů dovolené apod.
Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A431