Elektromechanik

Naším klientem je česká strojírenská společnost v oboru velmi přesného obrábění a prodeje elektroerozivních strojů.

Náplň práce:
Role: Hledáme nového kolegu na pozici "Elektromechanik - slaboproudař" pro úspěšnou, středně velkou, strojírenskou společnost v lokalitě Říčany, který vyrábí elektroerozivní obrábecí stroje.

Klíčové činnosti:
  • montáž elektrické a elektronické části zařízení
  • vystrojování rozvaděčů a propojování systémů
  • kontrola správnosti zapojení
  • spolupráce na oživení

Požadujeme:
Hledáme pracovníka, který je především systematický, pořádný a zodpovědný. Člověka, který používá selský rozum a jenž má práci rád.
  • vyučen v oboru Elektromechanik/SŠ vzdělání v elektrotechnice/elektronice
  • znalost elektrotechniky a elektroniky
  • znalost čtení elektrických schemat
  • praxe v oboru elektromechanik (montáž elektrických zařízení) alespoń 2 roky
  • poctivost a obětavost

Nabízíme:
  • zajímavou práci ve vedoucí obchodně servisní firmě v oboru velmi přesného strojírenství
  • stabilní česká společnost s nejmodernějšími technologiemi
  • sehraný a vstřícný kolektiv spolupracovníků
  • dobré finanční ohodnocení
  • možnost profesního a odborného růstu
  • práci na HPP
  • stravenky, příspěvek na důchodové pojištění, dovolená navíc
  • pracoviště v Říčanech

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A340