Digital&Print Media Manager

Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní mediální agenturu, která působí úspěšně na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Digital a Print Media Manager.

Náplň práce:
V rámci této pozice budete zodpovědní za vedení digitálního týmu včetně všech souvisejících manažerských zodpovědností, jako je nábor a rozvoj jednotlivců a týmu jako celku, kontrola budgetu na jednotlivé kampaně, participace na řízení a retenci zákaznického portfolia apod. Jedná se o manažerskou pozici reportující CEO společnosti. Klienty jsou především globální zákazníci napříč oborovými segmenty.
Požadujeme:
Ačkoliv se jedná o řídící pozici, tak hledáme prakticky orientovaného experta z oblasti digitálního marketingu, který dokáže vést tým a efektivně řídit on-line kampaně agenturních klientů včetně vyjednávání podmínek s tuzemskými a zahraničními dodavateli.

Minimálně SŠ vzdělání
Výborná angličtina (C1)
Výborná čeština (C1+)
Expert MS Excel, PowerPoint
Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je předchozí praxe v MA, na podobné pozici, ale není to dogma. Rádi posoudíme všechny kandidáty s relevantní praxí v oblasti digitálního marketingu.
Nabízíme:
Nabízíme zajímavou perspektivu
Možnost profesního růstu směrem k mezinárodním projektům, které budete řídit
Prostor a čas pro adaptaci (počítáme, že budete potřebovat cca 6 měsíců na to, abyste pronikli do všech aspektů a procesů této role)
Balík zajímavých benefitů, služební auto atd...
Atraktivní kanceláře a také možnost hybridní práce = Home Office
Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A499