Data visualisation specialist

Pro našeho klienta, renomovanou mezinárodní mediální agenturu, která působí úspěšně na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici DATA VISUALISATION SPECIALIST.

Náplň práce:
Co bude Tvým úkolem?

· Budeš ten, kdo navrhuje a spravuje vizualizační šablony

· Komunikace s klienty a zjišťování jejich potřeb a přání

· Hledání datových a analytických řešení klientských potřeb

· Vývoj a příprava Tableau reportů, které budou pastvou pro oči klientů

· Příprava prezentací dat ve vizualizačních platformách (zejména Tableau)

· Práce s mediálními analytickými softwary a databázemi jako zdroji dat

· Prezentování klientům a ostatním týmům v agentuře

· New business – podíl na přípravě návrhů do tendrů
Požadujeme:
Jaké zkušenosti bys měl/a mít?

· Zkušenosti s business inteligence – alespoň jedna z uvedených platforem (Tableau, Power BI, Averity, FusionCharts, Qlik apod.) na profesní úrovni

· Pokročilou znalost práce s PC, MS Office - primárně PowerPoint, perfektní znalost Excelu – včetně jeho pokročilých funkcí

· Pokročilou znalost AJ písemně i ústně

· Zkušenosti z mediálního prostředí výhodou

· Zkušenosti se správou databází výhodou (SQL)

· Znalost mediálních SW výhodou (Kite, Medplan, Data Analyzer/Kiwi)

Čím zaujmeš?

· Zálibou v datech, jejich analýze a interpretací

· Komunikačními, prezentačními dovednostmi a grafickým vkusem

· Logickým a analytickým myšlením

· Schopností zpracovat velké objemy dat pod tlakem termínů

· Chutí učit se novým věcem a rozhledem o vývoji SW

· Zodpovědným, samostatným přístupem a flexibilitou

· Zápalem pro vizuálně dokonalý výsledek
Nabízíme:
Co Ti můžeme nabídnout?

· Práci na zajímavých projektech v přední světové mediální agentuře pro různou škálu klientů

· Hluboké proniknutí do mediálního světa

· Profesní rozvoj směrem k data-based mediálnímu expertovi

· V případě zájmu rozvoj ve sféře automatizace procesů

· Tisíce profesionálních online školení na dosah jednoho kliku

· Příjemné prostředí a tým lidí, kteří se znají navzájem a chodí spolu hrát beach volejbal, badminton a jezdí spolu do vinných sklípků na Moravu nebo na hory (plus mnoho dalšího)

· Dog-friendly office

· Příspěvek na Multisport kartu

· Příspěvek na jazykový kurz

· Stravenkovou kartu

· Příspěvek na mobilní telefon 10 000 Kč
David Přichystal
+420775129878
david.prichystal@kp2.cz

Referenční číslo: A502