CFO

CFO ve výrobní firmě

Náplň práce:
Pro našeho klienta, významnou průmyslovou společnost, hledáme kandidáta/kandidátku s praxí v oblasti finančního řízení výrobního závodu ideálně v segmentu průmyslové výroby a automotive. V rámci této role převezmete zodpovědnost za řízení finančního úseku včetně všech souvisejících oddělení zastřešených jednotlivými manažery (obchod, HR, IT, supply chain, nákup, logistika). V případě zájmu o tuto pozici prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu.
  • kromě již výše uvedeného se od Vás čekává návrh a realizace ročního finančního plánu - za tímto účelem budete mít rozšířené kompetence a budou vám přímo reprtovat i manažeři již zmíněných úseků, tedy konkrétně obchodu, HR, IT, supply chain managementu, nákupu a logistiky
  • dále budete mít logicky zodpovědnost za řízení komerčních aktivit a finančních výsledků společnosti
  • budete přímým partnerem pro auditory a finanční instituce (na úrovni TOP managementu) - v této souvislosti budete průbežně prezentovat výsledky na urovní představenstva společnosti
  • budete činit strategická rozhodnutí v oblasti růstu obratu, optimalizaci využití výrobního kapitálu a řízení provozního zisku na roční bázi
  • budete mít na zodpovědnosti podílení se na transparentním informování akcionářů společnosti o jejím stavu
  • budete prezentovat firemní výsledky managementu s ohledem na skutečná data a následně doporučovat další kroky pro strategický rozvoj společnosti

Požadujeme:
  • přinejmenším bakalářské, ideálně magisterské vzdělání v oblasti účetnictví, kontrolingu nebo financí
  • alespoň 5 let zkušeností na pozici CFO ideálně s přesahem i do dalších oblastí – viz. výše
  • prokázaná schopnost vést tým podřízených manažerů
  • schopnost dělat strategická rozhodnutí tak, aby to napomáhalo rozvoji businessu
  • schopnost finančních analýz a znalost HR procesů
  • znalost lokálního trhu
  • ochota cestovat na národní i mezinárodní bázi (cca 10 - 20% času)
  • znalost angličtiny na úrovni B2 a výše, znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme:
  • zázemí mezinárodní společnosti s možností osobního a profesního rozvoje
  • odpovídající platové ohodnocení - fix + bonus
  • služební vůz, notebook, telefon

Přesné parametry a podmínky budou sděleny na osobním pohovoru.
Přichystal David
+420775129878
david.prichystal@kp2.cz

Referenční číslo: A302