Business Development Manager - nepřímý prodej (kamerové systémy)

Naším klientem je lídr v sofistikovaných tiskových řešeních a systémech správy dokumentů. Pro divizi zabývající se bezpečnostními kamerami a vlastním vývojem IP kamer hledáme BDM pro nepřímý prodej.

Náplň práce:
zodpovědnost za rozvoj trhu (IP video security a home security) v rámci
partnerské sítě
rozvoj obchodních příležitostí u stávajících partnerů
získávání kontaktů na nové partnery, tvorba příležitostí, akviziční práce
obchodní prezentace a samostatná obchodní jednání (s možností využití podpory odborníků ze zahraničí)
podpora partnerů při prodeji - analýza konkrétních detailních potřeb zákazníka, mapování projektu a návrhy řešení
uzavírání obchodních případů a kontraktů
produktová podpora pro partnery - školení, informace o produktovém portfoliu, akcích
následné udržení vztahu s partnery ohledně svěřených produktů a případného dalšího rozvoje dalších obchodních příležitostí
Požadujeme:
VŠ vzdělání technického směru (například zobrazovací technika, sítě apod.)
praxi v oboru CCTV, IT sítí, bezpečnosti, síťových zařízení, zpracování videobsahu apod.
výbornou orientaci v oblasti IP problematiky a IT infrastruktury
min. 4 roky praxe na obchodně i technicky orientované pozici s přímým vlivem na obchodní výsledky
velkou výhodou je praxe v oboru IP video security
zkušenosti s obchodním jednáním a tvorbou nabídek
AJ především pro čtení technické dokumentace, mluvenou potom pro sdílení zkušeností s ostatními pobočkami z jiných zemí
osobní flexibilitu - cestování v rámci ČR (případně občasné zahraniční cesty)
Nabízíme:
motivující nástupní mzda + bonusy
další růst Vašich budoucích výdělků na navyšování obratů na trhu
služební vůz i k soukromým účelům
zázemí kanceláří v Praze, Brně, případně na dalších 9 pobočkách v ČR
23 dní dovolené a 2 dny sick days
mobilní telefon dle vlastního výběru a notebook
stravenková karta - 100,- Kč/den po zkušební době
možnost Multisport karty pro sebe i rodinu
účast na veletrzích, výstavách
firemní akce
Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A429