Business Development Manager for digital solutions

Naším klientem je světový leader v oblasti outsourcingu archivačních a s tím spojených služeb. Jedná se absolutní jedničku ve svém oboru s majoritním tržním podílem. V souvislosti s expanzí jeho obchodních aktivit v ČR hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Business Development Manager

Náplň práce:
V rámci této role budete zodpovídat především za prodej komplexních služeb z oblasti digitalizace a workflow dokumentů. Jedná se o komplexní řešení nabízející zákazníkům správu dokumentů v digitální podobě a služby s tím spojené. Velice často tato služba navazuje na již poskytovaný servis v podobě fyzické archivace dokumentů, proto bude možné začít s prodejem do již existujícího portfolia klientů.

Jedná se o pozici business Developera, takže pro to, abyste uspěli, tak potřebujeme někoho, kdo nečeká, až za ním zákazník přijde (což se stejně nestane :-), ale bude AKTIVNĚ vyhledávat nové příležitosti. Hledáme společenského a cílevědomého člověka, který dokáže fungovat jako KONZULTANT a když je potřeba, tak si dokáže domluvit jednání s lidmi z nejvyšších rozhodovacích pat

Vaším dalším úkolem bude spolupráce s produktovými manažery, externími dodavateli HW za účelem společné přípravy nabídek, technických řešení, prezentací apod.
Požadujeme:
  • Zkušenosti s prodejem DMS/ECM řešení nebo jiných SW aplikací jsou velkou výhodou
  • minimálně 3 - 5 let praxe v oblasti prodeje do segmentu středně velkých a velkých společností (SMB + Enterpris)
  • Znalost principů konzultačního prodeje a zkušenosti s řízením dlouhodobých prodejních příležitostí
  • Excelentní komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • MS Excel, PowerPoint...
  • Bez řidičáku a dostatečného počtu bodů to nepůjde :-)
  • Hledáme IT/technicky orientovaného člověka s chutí a předpoklady na sobě dále pracovat a učit se nové věci
  • Čeština na úrovni rodilého mluvčího slovem i písmem + AJ na dobré úrovni ideálně B2
  • Ideálně VŠ vzdělání, ale relevantní praxe a maturita je naprosto dostatečná kombinace!
  • Hledáme společenského člověka s předchozí praxí disponujícího určitými kontakty a přehledem o trhu

Nabízíme:
  • Nabízíme především zázemí renomované společnosti, globálně zaměstnávající více jak 20 000 zaměstnanců
  • Dlouhodobou perspektivu a na korporát značnou míru samostatnosti a možnosti dávat věcem vlastní směr
  • Volnost v obchodování - nikdo vás nebude vodit za ruku, máte k dispozici celou ČR a celý trh.
  • Kvalitní zázemí
  • Služební automobil, počítač ...
  • 25 dnů dovolené atd...

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A434