Aplikační technik

Role: Pro posílení pobočky v Brně hledáme šikovného kolegu na pozici "Aplikační technik CNC strojů" pro velmi úspěšnou, středně velkou, strojírenskou společnost. Jedná se především o elektroerozivní hloubičky, drátové řezačky, HSC frézy na grafit.

Náplň práce:
Klíčové činnosti:
  • ukázky obráběcí techniky zákazníkům a obchodním partnerům
  • technické poradenství v oblasti obrábění
  • podpora zákazníků při zavádění nových strojů
  • školení obsluhy
  • spolupráce na získávání zakázek
  • obsluha obráběcích strojů

Požadujeme:
Hledáme pracovníka, který je především systematický, pořádný a zodpovědný. Člověka, který používá selský rozum a jenž má práci rád.
  • SŠ vzdělání ve strojírenství/elektrotechnice
  • základní znalost elektrotechniky a mechaniky
  • praxe v oboru CNC srojů, ideálně elektroerozivních alespoň 2 roky
  • znalost programování CNC strojů
  • poctivost a obětavost
  • řidičák B

Nabízíme:
  • zajímavou práci ve vedoucí obchodně servisní firmě v oboru velmi přesného strojírenství
  • stabilní česká společnost s nejmodernějšími technologiemi
  • sehraný a vstřícný kolektiv spolupracovníků
  • dobré finanční ohodnocení
  • práci na HPP
  • stravenky, příspěvek na důchodové pojištění, dovolená navíc
  • pracoviště: Brno

Vladimír Polánský
+420 602 307 008
vladimir.polansky@kp2.cz

Referenční číslo: A385