Aplikační matematik/SW specialista

Naším klientem je společnost nabízející unikátní SW nástroj používaný pro optimalizaci a plánování pracovních směn, výrobních kapacit a pod. Jedná se úspěšnou českou firmu, jejíž aplikace používají přední hráči (TOP Corporate) napříč oborovými segmenty. V souvislosti s kontinuálním růstem zákaznického portfolia hledáme kolegu/kolegyni s matematickým vzděláním a přesahem do vývoje SW.

Náplň práce:
V rámci této pozice bude participovat na řešení algoritmů v závislosti na specifickém prostředí klienta. Každý projekt je originál a vyžaduje úpravu matematických modelů. V praxi se jedná o řešení soustavy rovnic a nerovnic s využitím špičkového SW GUROBI viz www.gurobi.com . Hledáme někoho, koho baví aplikovaná matematika, někoho, kdo chce vidět výsledky své práce v reálném business prostředí.

Pozice je vhodná jak pro zkušeného profesionála, tak i pro nadané absolventy. Finální podoba pracovního místa a adaptační proces bude uzpůsoben na míru vašemu profilu a zkušenostem.
Požadujeme:
Zkušenosti z oblasti databázových systémů výhodou
Zkušenosti nebo chuť se naučit matematické optimalizační metody, ideálně MILP
Musíte mít blízko z SW vývoji, ideálně C# nebo F#
Analytické myšlení a schopnost pochopit "proměnné" v businessu zákazníka
Nabízíme:
Možnost dalšího profesního růstu
Těsný kontakt se špičkovými technologiemi
Pohodovou atmosféru menší úspěšné společnosti
Přátelské a kooperativní firemní prostředí (jedna z hodnot, na kterých firma staví svůj úspěch)
HPP i OSVČ
Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A467