ACCOUNT MANAGER SMB Bratislava

Naším klientem je globální lídr - výrobce ofsetových i digitálních tiskových technologií. V souvislosti s rozvojem produktového portfolia hledáme zkušeného obchodníka, který má zkušenosti s prodejem do segmentu SMB.

Náplň práce:
  • Péče o stávající klienty, dostanete portfolio stávajících klientů, o které budete pečovat (uzavírání nových smluv, jejich prodlužování apod.) – vytvoření strategického plánu pro dlouhodobé aktivity klienta a hledání dalšího potenciálu pro oblasti DMS, digitalizace apod.
  • Získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu – Bratislavský kraj, akcelerace businessu v segmentu SMB
  • Budete nabízet špičkové IT produkty a řešení, komplexní řešení pro řízení SW, DMS služeb apod. za podpory produktového manažera
  • Spolupráce s dalšími odděleními napříč společností jako je marketing, servis, obchodní podpora….
  • Občasná spolupráce se zahraničními kolegy

Požadujeme:
  • Schopnost pohybovat se v mezinárodním prostředí, zájem o nové technologie, digitalizaci
  • Zkušenost s prodejem HW/SW nebo služeb v rámci IT
  • Anglický jazyk na úrovni B2, schopnost prezentace v angličtině velkou výhodou!
  • Ochota učit se nové věci (projdete intenzivním zaškolením)
  • Výborné prezentační a komunikační dovednosti - hledáme člověka, kterého baví komunikace se zákazníkem

Nabízíme:
  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti s významným tržním podílem
  • Perspektivu a možnost kariérního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Intenzivní vzdělávací program
  • Auto i k soukromým účelům
  • Možnost seberealizace - vyváženo patřičnou zodpovědností
  • 5 týdnů dovolené

Kristýna Smolová
kristyna.smolova@kp2.cz

Referenční číslo: A490