Account Manager - prodej služeb ECM

Naším klientem je mezinárodní IT společnost - leader v oblasti nabízených aplikací z oblast tiskových služeb, archivace, digitalizace, DMS...V souvislosti s expanzí prodejních aktivit hledáme schopné kandidáty/kandidátky na pozici Account Manager .

Náplň práce:
  • akvizice nových zákazníků v rámci ČR pro prodej služeb ECM ve spolupráci Key Account Managerem
  • příprava prezentací a nabídek , smluvních podmínek
  • konzultační činnost u zákazníků v oblasti IT infrastruktury
  • aktualizace výstupů pro stávající zákazníky
  • vytvoření a udržování pipeline rozpracovaných obchodních případů, měsíční reporting
  • školení obchodních zástupců
  • příprava externích a interních success stories na prodej ITS

Požadujeme:
  • obchodní zkušenost na pozici související s IT produkty nebo službami min 3 roky
  • výborný všeobecný přehled na poli IT - DMS, BPM, infrastruktura, HW, cloudové služby, aplikace a nástroje užívané pro správu IT
  • konzultativní přístup k obchodníkům - prodej přes užitek a přidanou hodnotu
  • výborné prezentační dovednosti - prezentace u zákazníka i obchodníkům
  • zkušenost s obchodní strategií: příprava strategie vedení OP konzultativním přístupem, správa pipeline, práce na referenčních zákaznících, business development obchodní případy a následné překlopení na další zákazníky...

Nabízíme:
  • Intenzivní školící program
  • Seberealizaci a samostatnost vyváženou příslušnou zodpovědností
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení a další hmotné a nehmotné výhody (mobilní telefon, notebook…)
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Kontakt se špičkovými technologiemi
  • Zázemí prosperující společnosti

Jiří Březina
+420 602 259 577
jiri.brezina@kp2.cz

Referenční číslo: A379