Back Office Process Manager

Pro našeho klienta, který se specializuje na trading s energetickými komoditami – zemním plynem, elektrickou energií, emisními povolenkami atd., hledáme zkušeného manažera pro vedení back office týmu. Back office v tomto kontextu, je důležitou podporou traderů a součástí finančního oddělení.

Náplň práce:

  • vedení týmu back office
  • zavádění nových procesů a zlepšování stávajících;
  • pravidelná kontrola postupů na konci dne;
  • správa konfirmací (vytváření, schvalování, archivace) pro elektřinu, plyn, emisní povolenky;
  • validace a archivace obchodovaných transakcí
  • úzká spolupráce s finančním ředitelem, obchodníky s energií a účetním oddělením

Požadujeme:

  • zkušenosti s řízením projektů a nastavením procesů
  • dobrá znalost MS Office
  • pokročilá znalost angličtiny
  • pečlivost, spolehlivost a schopnost pracovat samostatně i jako týmový hráč;
  • praxe v energetice výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v malém týmu
  • zázemí silné a stabilní skupiny
  • roční bonusy
  • aktivní využití cizích jazyků
  • odborný růst – zaměstnance podporujeme v jejich rozvoji formou interních i externích školení
  • Další benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays

Kristýna Schusterová
+420 725 730 980
kristyna.schusterova@kp2.cz

Referenční číslo: A588